viz kontakty

Svařované konstrukce do interiéru

Svařované konstrukce do interiéru

Rozšíření výroby o svařované konstrukce do interiéru 

Pro velký zájem návrhářů a architektů jsme se rozhodli rozšířit nabídku o svařované ocelové konstrukce vhodné situované především do interiérových a bytových prostor.

Díky dobré dostupnosti čtvercových, obdélníkových, či plochých profilů můžeme zákazníkovi nabídnout zhotovení z různých materiálu jako je ocel, či nerez, ale i splnit náročná zadání v samotném provedení tvaru konstrukce. Nesrovnatelnou výhodou ocelových konstrukcí oproti hliníkovým jsou jejich téměř neomezené možnosti, co se výsledného tvaru týče. Ke svařování a dělení materiálu používáme moderní technologie, které nám umožní spojení různých typů profilů v libovolném úhlu a zešikmení. Možností jsou i ohýbané stolové nohy z ocelových pásů či trubek.

Protože klademe důraz nejen na spokojenost zákazníka, ale i na kvalitu a vzhled samotného produktu, sváry jsou zabroušené a vyhlazené. Konstrukce následně lakujeme odolnou vypalovanou barvou do libovolného odstínu podle vzorníku RAL. Povrch laku doporučujeme matný, jemně strukturovaný. Tento povrch působí industriálním dojmem, což dynamicky podtrhne celkový dojem moderního vzhledu.

U ocelových konstrukcí nejsme omezeni výběrem průřezu materiálu. Pracujeme s dostupnými čtvercovými profily 15x15 – 100x100 mm, obdélníkovými profily 40x20 – 100x50 mm či subtilní páskovinou 6-12 mm vhodné pro podpěry či ohýbané nohy.

Ocelové konstrukce používáme jako doplněk našich hliníkových konstrukcí AlfaBase zejména v případech, kde je potřeba použít specifický průřez profilu, zešikmený tvar stolku nebo požadavek na značnou pevnost a nosnost. Pro každé zadání od designéra či zákazníka navrhneme vhodný materiál a technologii výroby konstrukce.

Nebojte se být nároční, naším cílem je Vaše spokojenost!

Více informací a obrázků ke svařovaným konstrukcím do nábytku naleznete v této sekci.

Budeme se těšit na Vaše poptávky, které můžete zasílat na email obchod@alfastyl.cz