viz kontakty

Skleněná tabule 65x90 cm barevná

skleněná_magnetická_tabule_oranžová_50x50skleněná_magnetická_tabule_růžová_50x50skleněná_magnetická_tabule_světle_šedá_50x50skleněná_magnetická_tabule_tmavě_šedá_50x50skleněná_magnetická_tabule_béžová_50x50skleněná_magnetická_tabule_bílá_50x50.skleněná_magnetická_tabule_černá_50x50skleněná_magnetická_tabule_mátová_50x50

Moderní skleněná tabule vhodná pro plánování, komunikaci i zábavu. Naše skleněné tabule nabízí kombinaci popisovací a magnetické tabule a zároveň jsou zajímavým designovým doplňkem. Skleněné tabule nabízíme v 8 mi standardních barvách. Možnostem se však u nás meze nekladou, umíme nalakovat skleněné tabule do jakékoli barvy dle vzorníku RAL či NCS. Pro náročnější zákazníky nabízíme tisk na sklo grafickým motivem například týdenním kalendářem či logem Vaší firmy.

Nemusíte se obávat funkčnosti o odolnost našich skleněných tabulí. Všechny magnetické tabule vyrábíme z tvrzeného skla, které je velmi odolné vůči rozbití. Magnetické tabule je možno instalovat vertikálně i horizontálně a jejich uchycení je velmi jednoduché. Instalace je možná pověšením pomocí dodaných háčků přímo na zeď.

Na zakázku vyrábíme skleněné tabule v jakékoliv velikosti, barvě a tvaru. Zároveň nabízíme kompletní servis zaměření, dopravy a montáže po celé ČR.

Specifikace skleněné magnetické tabule:

skleněný povrch magnetické tabule, na který můžete psát popisovači na skleněné tabule

nutno používat super silné magnety

součástí balení je 1 popisovač, 2 super silné magnety, hadřík a montážní sada na zeď

rozměr 65 x 90 cm

sklo tloušťky 4 mm tvrzené (při rozbití se rozpadne na kostičky)

Tabuli nemáme na skladě - vyrábí se na objednávku.

Termín dodání je 4-5 týdnů.

Kód:V1411201
Cena s DPH:3 331 Kč
Varianty:
Množství:
+-