viz kontakty
  • Home
  • Aktuality
  • Ochranné přepážky na zakázku s montáží a zaměřením

Ochranné přepážky na zakázku s montáží a zaměřením

Ochranné přepážky na zakázku s montáží a zaměřením

Realizujeme ochranné přepážky s montáží a zaměřením po celé ČR

Pokud řešíte v aktuální situaci ochranou přepážku do prostoru kanceláře, prodejního pultu či výdejového okénka, jste zde správně. Rádi bychom se s Vámi podělili o několik posledních realizací ochranných přepážek do různých provozů. Jako výrobci hliníkových komponent a dodavatelé skleněných obkladů a itneriérových skel máme bohaté zkušenosti se zaměřením a montážemi individuálních konstrukcí v kombinaci hliník - sklo. Vyvinuli jsme několik variant skleněných a plexisklových ochranných přepážek, které upravujeme na míru podle rozměrů a požadavků zákazníka.

Realizace ochranných přepážek s tvrzeným sklem a hliníkovým rámem pro potravinářský provoz

V realizaci pro výdejny jídla pro vysokou školu v Brně jsme realizovali ochranné přepážky z hliníkových rámů s tvrzeným sklem. Tato kombinace materiálu vzešla z potřeb zákazníka - jednoduchá údržba, časté čištění a bezpečnost. Tvrzené skla a eloxované hliníkové profily jsou odolné vůči chemikáliím, jsou otěruvzdorné a velmi odolné vůči poškrábání či rozbití. Pro potřeby potravinářského provozu je skleněná výplň ideální variantou.

Každou ochrannou přepážku jsme předem napřesno zaměřili, navrhnuli způsob kotvení a vyrobili s přeností na mm. Každý ochranný prvek proti virům je originál, vyrobený přesně na prostor instalace. Výroba přepážek probíhá v prostorách naší firmy v Brně. Montáže zajišťují naše skupiny techniků, kteří denně realizují individuální zakázky skleněných obkladů a magnetických tabulí po celé České republice.

Realizace ochranných přepážek z ohýbaného plexiskla pro OPEN SPACE kanceláře

Pro další realizaci ochranných přepážek na kancelářské stoly do OPEN SPACE kanceláří jsme volili jako materiál ohýbané pláty plexiskla. Zákazník požadoval efektivní ochranu, rychlou realizaci a nízkou cenu dodávky. Varianta s plexiskly pro kancelářský provoz je více než dostatečná. Ochranná přepážka byla vyrobena podle výkresové dokumentace v několika velikostech, aby přesně seděla na různé typy kancelářských stolů.

Ochranné přepážky se instalovaly na části stolů tak, aby každý pracovní prostor ve velkém prostoru pojišťovny byl ochráněn před přenosem kapénkovou infekcí. Jako pozitivní sekundární efekt se později objevil i nižší přenos hluku mezi jednotlivými pracovišti. Naše firma zajistila od úvodního zaměření,

 návrhu technického řešení po dopravu do několika poboček v ČR a odbornou montáž, která probíhala mimo pracovní hodiny kanceláře.

Ostatní montáže ochranné přepážky pro různé prostory

Připojujeme i několik dalších realizací ochranných přepážek s montáží z poslední doby pro různé účely jako byly vstupní recepce, výdejové okénka, jednací místa při prvním kontaktu se zákazníkem apod.

Všechny tyto realizace byly předem plánované, dodávané podle výkresové dokumentace se zaměřením a následnou montáží od naší firmy. Pro jednoduché realizace nabízíme i standardní rozměry ochranných přepážek, z nichž některé držíme běžně skladem.

Standardní rozměry ochranných příček můžete nakoupit na našem eshopu zde:

 

Pokud Vás některá realizace zaujmula a potřebujete řešit trvelou ochranu svých zaměstnanců před infekcí, tak nám napiště Vaši poptávku se stručným popisem prostoru, ideálně s připojenou fotkou a orientačními rozměry. 

 

Cenu ochranné přepážky na zakázku Vám obratem spočítáme na základě zaslané poptávky na email michal.kopecky@alfastyl.cz nebo vyplněním formuláře po klepnutí na odkaz níže: