viz kontakty

Ochranná přepážka 900x650mm z plexiskla

antivirová_ochranná_přepážka_průhledna_plexi_sestavení_900x650ochranné_přepážky_plexisklo_detail_podstavyochranné_přepážky_plexisklo_fotoochranné_přepážky_plexisklo_výřezochranné_přepážky_plexisklo_osoba_2

Řada ochranných přepážek z plexiskla nabízí zákazníkům výbornou ochranu zaměstnanců před nákazou a zároveň neruší ve výhledu. Ochranná zástěna má rozměr 1000 x 900 mm a je vyrobená z tvrdého průhledného plexiskla tloušťky 6 mm, která je dostatečně pevná a má výborné optické vlastnosti.

Antivirová ochranná přepážka vyrobena kompletně z průhledného plexiskla tloušťky 6 mm

Řada celoprůhledných ochranných přepážek PLEXI z plexiskla nabízí zákazníkům výbornou ochranu zaměstnanců před nákazou a zároveň neruší ve výhledu. Ochranný štít má rozměry 900 x 650 mm a je vyroben z tvrdého průhledného plexiskla tloušťky 6 mm, které je dostatečně stabilní a má výborné optické vlastnosti.

Velmi snadná montáž zasunutím nožek do připravených drážek. Ochranná přepážka je vhodná pro přepážky prodejen a obchodů, obecní úřady, výdejové okénka apod. 

V balení naleznete:

  • ochranná přepážka z plexiskla tloušťky 6 mm o rozměru 900 x 650 mm (šířka x výška) včetně otvoru pro výdej rozměru 260 x 150 mm
  • 2 patky šířky 250 mm

Přepážky důkladně balíme a rozvážíme nebo posíláme zásilkovou službou po celé ČR a na Slovensko.

Tento typ ochranných přepážek dodáváme pouze ve standardních rozměrech uvedených na eshopu. Jiné rozměry bohužel nejsou možné.

TERMÍN EXPEDICE: zboží běžně expedujeme do 1-2 pracovních dní

 

 

Kód:V1455110
Dostupnost:Zboží není dostupné