viz kontakty

Ochranná přepážka 900×650 mm LIGHT s plexisklem

ochranné_přepážky_LIGHT_900x650_modelochranné_přepážky_LIGHT_900x650_nákresochranné_přepážky_LIGHT_detail_1ochranné_přepážky_LIGHT_noha_1ochranné_přepážky_LIGHT_zezadu_1

Oblíbená ochranná přepážka LIGHT z lehkých hliníkových profilů a tenkého plexiskla, která je dostatečně stabilní a velmi lehká pro manipulaci.

Antivirová ochranná přepážka s plexisklem na hliníkových sloupcích 

Připravili jsme novou odlehčenou verzi ochranné přepážky LIGHT s rozměrem 900 x 650 mm, která má méně hliníkových profilů, které by bránily ve výhledu. Příčka je tvořena tenkými sloupky Al profilu 20×20 mm po stranách a stabilní podestou z profilu 40×40 mm o šířce 350 mm. Maximální stabilita přepážky je zajištěna spojením profilů na matice s metrickým závitem. 

Výplní je čiré plexisklo tloušťky 4 mm, které je na pevno přišroubováno ze zadní strany. Díky použití lehkého hliníku na konstrukci, pevných spojů a tenkého plexiskla je celá přepážka dostatečně stabilní a zároveň velmi lehká. Manipulace s příčkou je velmi jednoduchá. Pokud chcete příčku maximálně zajistit proti vyvrácení, je možno použít samolepící oboustrannou pásku, která je na spodní straně profilu 40x40 mm. Výška okénka je standardně 100 mm, ale je možné ji měnit stejně jako šířku, výšku a rozměry nožek. 

Materiálem je eloxovaný hliník, který je velmi odolný vůči poškrábání a nereaguje na chemické prostředky. Eloxovaný hliník máme ve stříbrné barvě u skladových položek, na zakázku pak možno objednat imitaci nerezu či lakování do bílé, černé nebo grafitové barvy. Povrch Eloxovaného hliníku se používá jako designový doplněk v nábytku a tvoří funční prvky prakticky v každém moderním interiéru

Součástí balení je:

  • ochranná přepážka z plexiskla s hliníkovými sloupky o rozměru 900 x 650 mm (šířka x výška)
  • výška výdejového okénka je 100 mm
  • 2x nožku z profilu 40×40 délky 350 mm
  • 4x šroub M4 pro přišroubování podstavy ke sloupkům (velmi jednoduché)
  • čiré plexisklo tloušťky 4 mm

Zboží u nás důkladně balíme a rozvážíme nebo posíláme zásilkovou službou po celé ČR a na Slovensko. 

Nevyhovují Vám standardní rozměry? Vyplňte náš formulář a zjistěte cenu přepážky na zakázkuRychlá výroba včetně dodání vlastními vozy:

Přepážka je kompletně konfigurovatelná, měníte si rozměr příčky, výšku okénka, detaily napojení a také povrchovou úpravu hliníku. 

UPOZORNĚNÍ: Na čištění příček z plexiskla NEPOUŽÍVEJTE žádná rozpouštědla, čistící prostředky na okna s hydroxidem amonným či alkalické čistící prostředky. POUŽÍVEJTE pouze vodu nebo slabý mýdlový roztok nebo speciální prostředky pro čištění transparentních plastů.

TERMÍN EXPEDICE: přepážky nyní expedujeme za 4-5 pracovních dní z důvodu velkého vytížení výroby. Děkujeme za pochopení

 

 

Kód:V1455043
Dostupnost:Zboží není dostupné