viz kontakty

Ochranná přepážka 650x900 mm RESIST ze skla v rámu

antivirová_ochranná_přepážka_ze_skla_650x900_nákresochranné_přepážky_RESIST_se_sklem_detail_spoje_1ochranné_přepážky_RESIST_se_sklem_detail_1ochranné_přepážky_RESIST_se_sklem_ukotveni_1ochranné_přepážky_RESIST_se_sklem_zezadu_1antivirová_ochranná_přepážka_s_osobouochranné_přepážky_se_sklem_osoba

Ochranné přepážky RESIST se sklem v hliníkovém rámu jsou vhodné na prodejní pulty lékáren, obchodů, výdejní okénka restaurací, přepážky do bank nebo na obecních úřady.

Antivirová ochranná přepážka ze skla v hliníkovém rámu – RESIST

Základní řada ochranných přepážek RESIST se sklem v hliníkovém rámu poskytují  zákazníkům výbornou ochranu před nákazou koronavirem či jinou kapénkovou infekcí. Příčka je vyrobena za hliníkových profilů a skla, které jsou extrémně odolné vůči chemikáliím a mechanickému poškození.

Ochranná přepážka má rozměr 650 x 900 mm lemována  speciálním eloxovaným hliníkovým profilem průřezu 27 x 22 mm. Profily mají drážku s gumovým těsněním, které dobře drží 4 mm výplň a zabraňuje vypadení či nežádoucím rezonacím. Jako výplň přápážky RESIST používáme čiré sklo tloušťky 4 mm. Díky kompletnímu pevnému rámu nemusí být tvrzené a je možno jej dodat do druhého dne. Výška okénka je 100 mm od povrchu desky.

Sklo je ideální materiál pro každodenní čištění dezinfekčními prostředky a chemikáliemiPovrch skla je neporézní a velmi snadno se čistí.

Ochranná přepážka RESIST je samonosná díky masivním nožkám z hliníkového profilu 40x40 mm o délce 350 mm. Maximální stabilita přepážky je zajištěna spojením profilů na matice s metrickým závitem. Pro maximální fixaci můžete použít silně lepící oboustrannou pásku, která je na spodní straně nožek. Délku nožek je možno na přání upravit stejně jako pozici příčky, která je standardně ve středu nohou.

Povrch eloxovaného profilu je velmi odolný vůči poškrábání a působení chemikáliemi. Eloxovaný hliník máme ve stříbrné barvě u skladových položek, na zakázku pak možno objednat imitaci nerezu či lakování do bílé, černé nebo grafitové barvy. Eloxovaný hliník se používá jako designový doplněk v nábytku a tvoří funční a designové prvky prakticky v každém moderním interiéruAntivirová příčka je pohledová z obou stran a velmi pěkně designově zpracovaná. Hodí se skvěle do reprezentativních prostor. 

Součástí balení je:

  • přepážka v hliníkovém rámu se sklem o rozměru 650 x 900 mm (šířka x výška)
  • výška výdejového okénka je 100 mm (možno upravit)
  • 2x nožku z profilu 40x40 délky 350 mm
  • 4x šroub na metrický závit pro přišroubování konstrukce k nožkám (velmi jednoduché)
  • standardně dodávané sklo je čiré tloušťky 4 mm - nekalené - možno změny na plexisklo nebo tvrzené sklo

Zboží u nás důkladně balíme a rozvážíme nebo posíláme zásilkovou službou po celé ČR a na Slovensko. 

Nevyhovují Vám standardní rozměry? Vyplňte náš formulář a zjistěte cenu přepážky na zakázku
Rychlá výroba včetně dodání vlastními vozy:

Můžete si zvolit rozměr příčky, výšku okénka, detaily napojení i povrchovou úpravu jako je standardní eloxovaný hliník, imitaci nerezu nebo lakování do bílé, černé a antracitové barvy. Variabilní je i samotná výplň. Standardní tvrzené sklo můžeme zaměnit za lehčí plexisklo, případně doplnit o sklo s tiskem či kouřové sklo. 

TERMÍN EXPEDICE: přepážky nyní expedujeme za 4-5 pracovních dní z důvodu velkého vytížení výroby. Děkujeme za pochopení

 

Kód:V1455010
Dostupnost:do 14 dnů
Běžná cena:2 471 Kč
Cena s DPH:1 849 Kč
Množství:
+-