viz kontakty

Ochranná přepážka 1000×900 mm VISION s tvrzeným sklem v rámu

ochranné_přepážky_VISION_1000x900_modelochranné_přepážky_VISION_1000x900_nákresochranné_přepážky_VISION_detail_záslepky_1ochranné_přepážky_VISION_detail_1ochranné_přepážky_VISION_zezadu_1

Nejprodávanější typ ochranné přepážky VISION s hliníkovým rámem a výplní z tvrzeného skla.

Antivirová ochranná přepážka s tvrzeným sklem v hliníkovém rámu

Nejprodávanější typ ochranné přepážky VISION s hliníkovým odlehčeným rámem a výplní z tvrzeného skla. Aktuálně nabízíme v akci se slevou -25%. 

Příčka vychází z verze RESIST, ale je v horní části bez hliníkového profilu, který některým zákazníkům bránil ve výhledu na zboží prezentované za prodejním pultem. Přepážky s tvrzeným sklem poskytují na jedné straně výbornou ochranu personálu před infekcí a z praktického hlediska jsou vhodné na každodenní čištění desinfekčními prostředky, lihem apod. Aktuálně nabízíme v akci s tvrzeným sklem se slevou -25%.

Přepážka má rozměr 1000 x 900 mm a je ze 3 stran olemována speciálním eloxovaným hliníkovým profilem průřezu 27 x 22 mm. Profily mají drážku s gumovým těsněním, které dobře drží 4 mm výplň a zabraňuje vypadení či nežádoucím rezonacím. Jako výplň přápážky VISION je standardně tvrzené čiré sklo tloušťky 4 mm s broušenou hranou. Výška okénka je 100 mm od povrchu desky.

Sklo je ideální materiál pro časté čištění dezinfekčními prostředky a chemikáliemiTvrzené sklo je zároveň označováno jako bezpečnostní, kdy se při rozbití rozpadá na malé kostičky. Tvrzená skla se vyznačují vysokou odolností proti poškrábání a až 7x větší pevností vůči rozbití než obyčejná skla. Povrch skla je neporézní a velmi snadno se čistí.

Ochranná přepážka VISION je samonosná díky masivním nožkám z hliníkového profilu 40x40 mm o délce 350 mm. Maximální stabilita přepážky je zajištěna spojením profilů na matice s metrickým závitem. Pro maximální fixaci můžete použít silně lepící oboustrannou pásku, která je na spodní straně nožek. Délku nožek je možno na přání upravit stejně jako pozici příčky, která je standardně ve středu nohou. 

Povrch eloxovaného profilu je velmi odolný vůči poškrábání a působení chemikáliemi. Eloxovaný hliník máme ve stříbrné barvě u skladových položek, na zakázku pak možno objednat imitaci nerezu či lakování do bílé, černé nebo grafitové barvy. Eloxovaný hliník se používá jako designový doplněk v nábytku a tvoří funční a designové prvky prakticky v každém moderním interiéruAntivirová příčka je pohledová  z obou stran a velmi pěkně designově zpracovaná. Hodí se skvěle do reprezentativních prostor. 

Součástí balení přepážky je:

  • přepážka v hliníkovém rámu s tvrzeným sklem o rozměru 1000 x 900 mm (šířka x výška)
  • výška výdejového okénka je 100 mm (možno upravit)
  • 2x nožku z profilu 40x40 délky 350 mm
  • 4x šroub na metrický závit pro přišroubování konstrukce k nožkám (velmi jednoduché)
  • standardně dodávané sklo je tvrzené čiré tloušťky 4 mm (kalené) - možno změny na plexisklo
  • materiál rámu je stříbrný eloxovaný hliník, který je používán jako designová komponenta v nábytku

Zboží u nás důkladně balíme a rozvážíme nebo posíláme zásilkovou službou po celé ČR a na Slovensko. 

Nevyhovují Vám standardní rozměry? Vyplňte náš formulář a zjistěte cenu přepážky na zakázku
Rychlá výroba včetně dodání vlastními vozy:

Můžete si zvolit rozměr příčky, výšku okénka, detaily napojení i povrchovou úpravu jako je standardní eloxovaný hliník, imitaci nerezu nebo lakování do bílé, černé a antracitové barvy. Variabilní je i samotná výplň. Standardní tvrzené sklo můžeme zaměnit za lehčí plexisklo, případně doplnit o sklo s tiskem či kouřové sklo. 

TERMÍN EXPEDICE: přepážky nyní expedujeme za 4-5 pracovních dní z důvodu velkého vytížení výroby. Děkujeme za pochopení

 

Kód:V1455021
Dostupnost:Zboží není dostupné