viz kontakty

Ochranná přepážka 1000×800mm RESIST ze skla v rámu

antivirová_ochranná_přepážka_ze_skla_1000x800_perspektivaantivirová_ochranná_přepážka_ze_skla_1000x800_nákresantivirová_ochranná_přepážka_detail_spoje_nahoře_OBKantivirová_ochranná_přepážka_detail_spojeantivirová_ochranná_přepážka_s_osobouantivirová_ochranná_přepážka_z_bokuochranné_přepážky_se_sklem_foto_1ochranné_přepážky_se_sklem_foto_2ochranné_přepážky_se_sklem_foto_3ochranné_přepážky_se_sklem_osoba_2

Ochranné přepážky RESIST se sklem v hliníkovém rámu jsou vhodné na prodejní pulty lékáren, obchodů, výdejní okénka restaurací, přepážky do bank nebo na obecních úřady.

Antivirová ochranná přepážka ze skla v hliníkovém rámu – RESIST

Nejvyšší řada ochranných antivirových přepážek RESIST poskytuje zákazníkům výbornou ochranu jejich personálu před nákazou koronavirem či jinou kapénkovou infekcí. Zároveň je vyrobena za materiálu, který je extrémně odolný vůči chemikáliím a mechanickému poškození.

Ochranná přepážka má rozměr 1000 x 800mm a je tvořena tenkým rámem z pevných hliníkových profilů 27 x 22 mm. Profily mají v sobě připravenou drážku pro bezpečné uchycení skla. Drážka je opatřena gumovým těsněním, které fixuje sklo a zabraňuje nežádoucím rezonancím v rámu. Výplní rámu je čiré sklo float tl. 4 mm. Sklo je chemicky odolné, takže mu nevadí čištění dezinfekčními prostředky, včetně chemikálií. Sklo má rovněž vysokou odolnost proti poškrábání, takže zůstává bez škrábanců i při častém čištění. Povrch skleněné přepážky je neporézní, takže se snadno čistí a zabraňuje usazování virů či bakterií.

Stabilitu celé konstrukce zajišťují masivní nožky z profilů 40 x 40 mm šířky 350 mm. Povrch hliníkové konstrukce je upraven eloxováním hliníku.Celá konstrukce je však samonosná a není třeba ji vrtat k prodejnímu pultu či pracovnímu stolu. Pro maximální fixaci můžete použít silně lepící oboustrannou pásku, která je na spodní straně nožek.

Ochranná přepážka je oboustranně pohledová a velmi pěkně designově zpracovaná. Hodí se skvěle do reprezentativních prostor. Výška výdejového okénka je 150 mm od povrchu desky. Na požádání je možno výšku upravit.

V balení skleněné přepážky naleznete:

  • ochrannou zástěnu v hliníkového rámu se sklem o rozměru 1000 x 800mm (šířka x výška)
  • výška výdejového okénka je 150 mm
  • 2x nožku z profilu 40×40 délky 350 mm
  • 4x šroub na metrický závit pro přišroubování konstrukce k nožkám (velmi jednoduché)
  • standardně dodávané sklo je čiré tloušťky 4 mm, nekalené
  • materiál rámu je stříbrný eloxovaný hliník, který je používán jako designová komponenta v nábytku

Antivirové ochranné přepážky ze sklem u nás vyrábíme v libovolném rozměru na míru, dle přání zákazníka. Můžete si zvolit rozměr příčky, výšku okénka, detaily napojení a v neposlední míře i povrchovou úpravu jako je standardní eloxovaný hliník imitaci nerezu nebo lakování do bílé, černé a antracitové barvy. 
Více informací o ochranných přepážkách na míru naleznete ZDE: 

Variabilní je i skleněná výplň. Na přání zákazníka umíme čiré sklo float nahradit extračirým sklem Diamant, kouřovým sklem planibel bronz, šedým sklem planibel grey nebo dokonce sklem FotoGlass s potiskem. Na skle tak může být vytištěno například logo Vaší firmy nebo označení přepážky.

Všechny skleněné výplně umíme dodat také v bezpečnostním, tvrzeném provedení nebo s plexisklem.

Skleněná přepážka je snadno demontovatelná pro případ stěhování či výměny výplně.

Přepážky důkladně balíme a posíláme zásilkovou službou po celé ČR a na Slovensko.

TERMÍN EXPEDICE: přepážky nyní expedujeme za 4-5 pracovních dní z důvodu velkého vytížení výroby. Děkujeme za pochopení

 

Kód:V1455001
Dostupnost:do 14 dnů
Běžná cena:2 713 Kč
Cena s DPH:2 170 Kč
Množství:
+-