viz kontakty

Nové varianty kovových stolových podnoží FRAME

Nové varianty kovových stolových podnoží FRAME

Nový varianty napojení kovových jídelních a kancelářských stolů

Reagujeme na vývoj designu kovových stolových podnoží pro jídelní a kancelářské stoly a přinášíme Vám pro celou naši řadu stolů Benevetti verze FRAME. Verze FRAME je napojení hliníkových nohou v dolní části stolové konstrukce u země, kdy hliníková noha či boční část podnože, tvoří uzavřený rám písmene "O". Verzi stolů FRAME umíme vyrobit v kombinaci s jakýmkoli stolem z naší nabídky.

Můžete mít pevné jídelní stoly LIBERO FRAME z hliníkového profilu 50x50 mm, verzi rozkládacího stolu AMPIO FRAME z profilu 50x100 mm nebo kovový konferenční stolek do obýváku ve stejném designu. Verze stolu FRAME je možno zároveň kombinovat s jakýmkoli typem napojení (A/B/C/D), které jsou vhodné pro skleněné, dřevěné či vložené stolové desky.

Na obrázku vpravo stůl BENETTO FRAME v bílé barvě v napojení typ D.

Spolu s novým typem nohou si nově můžete zvolit pro pevné stoly i nový typ napojení nohou verzi typ D. Tento typ napojení je vhodný jak pro jídelní stoly, tak pro konstrukce stolů do kanceláří, kde je požadavek na co největší prostor pod stolovou deskou kvůli zasunutí opěrky židlí.

Napojení stolů typ D se vyznačuje posunutím příčnice stolu o 150 mm od hrany. Profily nohou jsou řezány na 45 stupňů a velmi precizně spojeny pomocí kovových vložek a šroubů se zápustnou hlavou. Odskočení příčky stolu si může zákazník zvolit. Standardně vyrábíme 150 mm od boční hrany konstrukce. Odskočení je stejné pro všechny šířky stolů.

Napojení typ D je možno realizovat pouze pro pevné stolové konstrukce. 

Termíny výroby kovových stolů a konstrukcí jsou od 5-10 pracovních dní pro pevné stoly, 10 pracovních dní pro rozkládací stoly. Pokud konstrukci stolu lakujeme komaxitem do barev podle stupnice RAL, tak se termín prodlouží o dalších 8 pracovních dní.

Stoly rozvážíme po celé ČR vlastními auty nebo posíláme zabalené přes přepravce. Hliníkové stolové konstrukce jsou demontovatelné a posíláme je v částečně demontovaném stavu. Montáž je velmi jednoduchá pomocí přiloženého imbusového klíče.

Výhodou hliníkových stolových konstrukcí je zejména:

  • přesný tvar a povrch eloxovaných hliníkových profilů
  • stálost povrchu, odolnos vůči poškrábání a chemickým přípravkům
  • precizní zpracování spojů a napojení. spoje nejsou svařeny, absence nevzhledných svárů
  • váha konstrukce je minimální. běžný pevný stůl váží okolo 8 kg bez stolové desky
  • snadná přeprava, stůl je možno rozložit a zpětně složit

Výpočet ceny stolů na zakázku naleznete v našem kalkulátoru v sekci ke STAŽENÍ. 

Budeme se těšit na Vaše poptávky na emailu michal.kopecky@alfastyl.cz .