viz kontakty
  • Home
  • Aktuality
  • Nové trendy - hliníkové konstrukce jako doplňky kuchyní a obýváků

Nové trendy - hliníkové konstrukce jako doplňky kuchyní a obýváků

Nové trendy - hliníkové konstrukce jako doplňky kuchyní a obýváků

Nové trendy z veletrhu Interzum 2017- hliníkové konstrukce a skříňky

Na letošním veletrhu Interzum 2017 v Kolíně nad Rýnem bylo prezentováno použití hliníkových profilů jako konstrukce pro zavěšení polic, skříňěk či konferenčních stolů. Tento trend jsme mohli vidět na několika stáncích předních výrobců hliníkových komponent do nábytku. Hliníkové skříňky s policemi ze skla působí velmi čistým a elegantním dojmem. Hliníkové skříňky se často objevovaly v černém eloxovaném hliníku, případně v imitaci nerezu. Připojujeme několik fotografií, které jsme na výstavě pořídili. 

Naše firma sleduje moderní trendy a hliníkové konstrukce již několik let nabízíme z profilů 20x20, 40x40, 50x50 a 100x50 mm. 

Skladem máme profily až v 6ti povrchových úpravách včetně imitace nerezu a černého eloxu, který je výrazně tvrdší a kvalitnější povrch než běžný lak. Na poptávku jsme však schopni lakovat naše profily do základních barevných odstínů dle vzorníku RAL. 

Hliníkové konstrukce do interiéru vyrábíme vždy na zakázku podle nákresu a zadání zákazníka. Není pro nás problém kombinovat různé průřezy profilů, připravit konstrukci na dřevěnou a skleněnou desku či otevírání na panty. Hliníkové skříňky Vám vyrobíme podle zadání, případně se můžete inspirovat základními tvary prezentovanými níže. 

Rádi Vám zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku na hliníkové konstrukce podle Vašich návrhů.

Budeme se těšit na Vaše poptávky, které můžete posílat na alfastyl@alfastyl.cz