viz kontakty
  • Home
  • Aktuality
  • Nové systémy skrytých výsuvných stolů nejen pro malé byty

Nové systémy skrytých výsuvných stolů nejen pro malé byty

Nové systémy skrytých výsuvných stolů nejen pro malé byty

Nový katalog skrytých rozkládacích stolů nejen pro malé byty

Přinášíme Vám nový katalog chytrých rozkládacích stolů a přídavných pracovních ploch v kuchyni. Inteligentní mechanismy TRANSFORMABILI jsou inovativním řešením pro každodenní požadavky moderních obývacích prostor. Stolové výsuvy jsou převážně skryty v kuchyňské lince či korpusu skříňky a umožňují vysunutí jídelního stolu, odsunutí pultu pracovní desky či vyklopení přídavné pracovní plochy v kuchyni nebo pracovně.

novém katalogu 2020/21 naleznete přes 40 různých mechanismů pro použití do běžných korpusů v kuchyni o hloubce 600 mm a dále 8 zkrácených výsuvů pro skříňky hloubky pouze 390 mm. Výsuvné stoly jsou vyráběny z kvalitních eloxovaných profilů v Itálii. Většinu systémů jsme schopni u nás modifikovat a upravit jejich rozměry či rozsah vysunutí. Skryté výsuvy TRANSFORMABILI jsou unikátním řešením malého prostoru kuchyně stejně jako čistého designu a funkčnosti v nejmodernějších kuchyních.

Skladem máme základní 4 typy výsuvných stolů z kuchyňské linky: LUNCH, SIESTA, COCTAIL A OPLA TOP. Další výsuvy postupně doplňujeme, ale jsou na objednávku s termínem dodání 4-6 týdnů. V ceně výsuvů je doprava k Vám, dodání všech komponent nutných pro montáž výsuvu a stolové desky, detailní návod a prezentační VIDEO. Některé mechanismy prezentujeme na webu v sekci skryté výsuvné stoly ZDE.

Pokud máte zájem o moderní rozkládací stůl s kovovou podnoží, nabízíme výrobu jídelních stolů, kde jsou použity komponenty z italských mechanismů TRANSFORMABILI. Naše rozkládací hliníkové stoly mají italské výsuvy vyráběny na zakázku s nosností až 80 kg a plně variabilními rozměry. Více informací naleznete v sekci rozkládacích stolů.

Ceny všech skrytých výsuvných stolů naleznete v přiloženém katalogu úplně na konci. Součástí tabulky ceníku je i odkaz na VIDEO na youtube téměř pro každý systém skrytého výsuvu TRANSFORMABILI. Na požádání Vám zašleme více informací a případné montážní návody s detaily kotvení a funkcí mechanismů.

NOVÝ KATALOG S CENÍKEM je ke stažení zde: 

Budeme se těšit na Vaše poptávky na emailu michal.kopecky@alfastyl.cz .