viz kontakty

Ochranné přepážky ze skla i plexiskla

Antivirové ochranné přepážky ze skla nebo plexiskla

Nabízíme pro naše zákazníky řešení oddělení prostoru prodejního pultu při jednání se zákazníkem formou ochranné příčky bránící přenosu kapénkové infekce.

Nejjednodušší variantou jsou připravené přepážky PLEXI a LIGHT z plexiskla, které máme skladem a můžeme Vám je obratem zaslat. Příčky jsou samonosné, není nutné je šroubovat do výdejního pultu. Antivirová přepážka z plexiskla je cenově nejdostupnější a výhodou je také nejrychlejší dodání. Při častém čištění je však plexisklo náchylné na poškrábání. Pro čištění plexiskel se nedoporučuje používat přípravky s obsahem alkoholu.

Z hlediska údržby a odolnosti doporučujeme ochranné přepážky ze skla v hliníkovém rámu ve verzi VISION nebo RESIST. Přepážky VISION jsou standardně dodávány s tvrzeným sklem, které je až 7x pevnější vůči rozbití než obyčejné sklo. Přepážky RESIST je možno také osadit tvrzeným sklem nebo plexisklem na požádání. Sklo je tvrdé a chemicky odolné, takže mu nevadí čištění dezinfekčními prostředky, včetně chemikálií. Sklo má rovněž vysokou odolnost proti poškrábání, takže zůstává bez škrábanců i při častějším čištění. Povrch skleněné přepážky je neporézní, takže se na něm případné viry a bakterie hůře usazují.

Ochranné přepážky v hliníkových rámech se sklem standardně vyrábíme za 4-5 pracovních dní. U všech nabízených přepážek je možnost výroby rozměrů na zakázku i včetně montáže . Možná je i změna výplně na plexisklo. Pro složitější realizace jako je zakrytí prostorů velkých výdejních pultů, recepcí, prodejních pokladem apod. nabízíme možnost zaměření na místě a dodání přepážek na míru včetně profesionální montáže po celé ČR.