viz kontakty
 • Home
 • Aktuality
 • Inovace - kovové police, stolky nebo knihovny do kuchyně či obýváku

Inovace - kovové police, stolky nebo knihovny do kuchyně či obýváku

Inovace - kovové police, stolky nebo knihovny do kuchyně či obýváku

Nové profily pro hliníkové konstrukce na horní police, stolky či knihovny - systém AlfaBase 

Rádi bychom Vám představili několik povedených realizací velmi žádaného systému hliníkových konstrukcí AlfaBase. Systém se používá pro designové kovové konstrukce na horní skříňky, konferenční stoly, podstavné stolky, knihovny či odlehčené skříňky do kuchyně. Kovové konstrukce se jako designový a funkční doplňěk interiéru dostaly do popředí designérů a architektů v posledních 3 letech. Hliníková sestava působí velmi elegantně, s dotaženými detaily a velmi odolným povrchem.

Naše firma nabízí jak standardní konstrukce typu CUBE (kostky), tak výkresové sestavy podle přání našich zákazníků. Systém AlfaBase je libovolně konfigurovatelný díky vlastním profilům a systémům spojek, které nabízíme již několik let. V nabídce máme hliníkové profily průřezu 20x20, 40x40, 50x50 a 100x50 mm. Profily jsou skladem v několika povrchových úpravách eloxovaného hliníku, který je velmi odolný vůči poškrábání, čištění úklidovými prostředky nebo chemikáliemi. Téměř dokonalý vzhled a úžasná praktičnost eloxovaného hliníku jej řadí k nejpoužívanějším materiálům mezi doplňky do interiéru.

Mezi přednosti konstrukčního systému AlfaBase patří zejména:

 • moderní odlehčený design s dokonalou povrchovou úpravou
 • vysoká variabilita a možnosti kombinací kovových profilů
 • široký výběr povrchových úprava a barev hliníku
 • vysoká pevnost konstrukce při minimální váze
 • rozebiratelnost konstrukcí přispívá jednoduché manipulaci a transportu větších konstrukcí
 • precizně zpracované detaily napojení profilů bez svárů v rozích
 • napojení pomocí šroubů s metrickým závitem s jednoduchou montáží
 • rychlý termín dodání v porovnání se svařovanou konstrukcí

Kovové konstrukce do interiéru vyrábíme z pravidla na zakázku podle zadání od zákazníka. K dispozici je také kalkulátor s výpočtem ceny při zadání rozměrů pro standardní modely sestav AlfaBase – ke stažení ZDE. V konstrukčním systému umíme kombinovat různé průřezy profilů, připravit konstrukce na vložení dřevěné nebo skleněné police.

Jako novinku jsme představili profil AB20D, který má výběžek pro umístění vložené police z lamina tl. 18 mm přímo do konstrukce police na horní skříňky kuchyní či regálů. Není již nutné police frézovat nebo používat jiné kování. Profil AB20D máme v základních povrchových úpravách mezi které patří stříbrný elox, imitace nerezu nebo velmi oblíbený černá kartáčovaná úprava. Samozřejmostí je možnost lakování všech profilů do barev podle vzorníku RAL.

Vyobrazení profilů v systému AlfaBase pro kovové skříňky:

Rádi Vám zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku na hliníkové konstrukce podle Vašich návrhů. Kovové skříňky Vám vyrobíme podle zadání, případně se můžete inspirovat některými realizacemi prezentovanými níže. 

Budeme se těšit na Vaše poptávky, které můžete posílat na alfastyl@alfastyl.cz , případně využijte náš objednávkový formulář ZDE.