viz kontakty

Černé úchytky do kuchyně

Černé úchytky do kuchyně

Moderní úchytky do kuchyně v černé barvě výroba na míru z hliníkových profilů

Nepřehlédněte část naší nabídky kovových úchytek na zakázku, které umíme vyrábět mimo jiné i v černé barvě. Černé úchytky na kuchyňskou linku jsou v poslední době velmi žádané. Vyrábíme profilové úchytky na hranu kuchyňských dvířek, které perfektně zapadnou a splynou s designem moderní kuchyně. Úchytkové profily mají oproti běžným kuchyňským úchytkam tu výhodu, že netrčí směrem do místnosti a při pohybu v kuchyni o ně nezavadíte.

Hranové úchytky se vyrábí převážně na zakázku podle rozměrů dvířek v kuchyni. Základní rozměry, které jsou běžně používané jako 396 mm, 596 mm, 796 mm, 896 mm bývají u některých prodejců skladem. Pokud máte však kuchyni od truhláře dopasovanou přesně do prostoru na míru, je téměř jisté, že budete potřebovat i jiný rozměr mimo standardní řadu. Zakázkové rozměry úchytek se již běžně v nabídce prodejců neobjevují.

Naše firma vyrábí všechny úchytky na zakázku a to již od 1ks. Můžete využít náš eshop s výběrem různých typů úchytek a barevných provedeních. Při klepnutí na tlačítko „OBJEDNAT“ zadáte délku a barvu úchytky, kterou potřebujete. Dole Vám vyskočí cena za atypickou úchytku, třeba v černé barvě. Černé úchytky do kuchyně vyrábíme ze surových hliníkových profilů, které po obrábění lakujeme odolnou práškovou barvou do černé barvy. Lak je matný s 30-40% lesku. Na požádání je možný i lesklý lak či jiná barva RAL.

Pokud jste koncový zákazník a líbí se Vám naše moderní černé úchytky, předejte náš kontakt svému truhláři a my si s ním dohodneme vše potřebné. Kuchyňské úchytky expedujeme po celé ČR přepravní službou, případně dlouhé kusy rozvážíme vlastními auty. Naše úchytky na kuchyňskou linku dodáváme jak registrovaným výrobcům nábytku, tak koncovým zákazníkům. Pokud renovujete kuchyni a potřebujete moderní úchytky, napište nám.

Termíny výroby kovových úchytek jsou pouze 5 pracovních dní pro eloxované povrchy (stříbrný elox, imitace nerezu) a 10-15 pracovních dní pro lakované úchytky v černé, bílé či jiné barvě podle škály RAL.

Pro registrované zákazníky nabízíme slevy z MO cen. Prosíme o zaslání kontaktu s výpisem z OR pro registraci v naší databázi. Následně Vás bude kontaktovat náš obchodní zástupce.

Kompletní nabídku lakovaných úchytek s možností výpočetu ceny naleznete zde. 

Leták ke stažení zde:uchytove listy web.pdf  Lakované úchytky na míru

Pro další požadavky Vám rádi vypracujeme cenovou nabídku.

Budeme se těšit na Vaše poptávky, které můžete posílat na alfastyl@alfastyl.cz